top of page

Euroins. Jak obsługiwać polisy w AgentBox?


Nie raz spotkaliśmy się z pytaniami dotyczącymi procesu rozliczenia czy anulowania polis wydanych przez Euroins. Jeżeli zastanawiasz się, jak przeprowadzić te czynności, zwłaszcza gdy towarzystwo nie posiada własnego portalu, mamy dla Ciebie odpowiedź. Dzięki systemowi AgentBox, cały proces jest niezwykle prosty i intuicyjny.

Logotyp systemu AgentBox oraz Towarzystwa Ubezpieczeniowego Euroins
Euroins w AgentBoxie

Jak rozliczyć polisę w Euroins za pośrednictwem AgentBox?

Korzystając z systemu AgentBox, z pewnością zwróciłeś (-łaś) uwagę na moduł „ROZLICZ POLISY”, znajdujący się bezpośrednio na stronie startowej. Tam właśnie trafiają wszystkie Twoje polisy Euroins wystawione w ciągu ostatnich 30 dni.


Przyciski z systemu AgentBox: Kalkulator, Klienci, Rozlicz polisy, Lista APK
Rozlicz polisy w systemie AgentBox

W trzech pierwszych kolumnach znajdują się: seria i numer polisy oraz dane klienta, dzięki którym zweryfikujesz polisę. Ostatnia kolumna to załączniki. Możesz łatwo załączyć plik z polisą przez przeciągnięcie i upuszczenie lub korzystając z opcji “wybierz”.


Przycisk "WYBIERZ" i opis pomocniczy upuść pliki tutaj

Jeśli przypadkiem dodasz niewłaściwy plik, niezbędny będzie kontakt z Towarzystwem w celu wyjaśnienia sytuacji.


Jeśli z różnych powodów nie zdążyłeś(-łaś) rozliczyć polis na czas - bez obaw. Jest jeszcze jedna możliwość.


Po 30 dniach polisa zniknie z listy głównej, ale będziesz mógł / mogła ją rozliczyć bezpośrednio z profilu klienta. Wystarczy wejść w odpowiedni profil, odnaleźć daną polisę, a następnie dodać skan dokumentu (wybierz “dodaj skan polisy”).


Dodaj skan polisy

Oględziny przed sprzedażą AC

W przypadku sprzedaży ubezpieczenia AC, oględziny odgrywają kluczową rolę. Jak przeprowadzić je poprawnie dla pojazdu ubezpieczanego w Euroins? Kluczem jest mobilna aplikacja AgentBox.


Jeśli jeszcze nie masz aplikacji mobilnej AgentBox, możesz pobrać ją ze sklepu Play (telefony Android) lub wystąpić do swojej agencji o kod do jej pobrania ze sklepu Apple (telefony iPhone).


Kalkulacja AC dla danego pojazdu jest niezbędna do przeprowadzenia oględzin. Proces przesłania oględzin można zainicjować zarówno przed, jak i po sprzedaży polisy.


Wprowadź w aplikacji mobilnej numer rejestracyjny, a następnie prześlij wykonane wcześniej zdjęcia. Możesz również skorzystać z opcji oględzin krok po kroku.


Na koniec procesu zobaczysz podsumowanie wykonanych zdjęć wraz z potwierdzeniem ich wysłania. W przypadku Euroinsa, wszystkie zdjęcia są automatycznie przekazywane do Towarzystwa, co gwarantuje płynność procesu.


W przypadku wystąpienia nieprawidłowości, wszelkie szczegóły zostaną zapisane w module zadań. Gdy proces oględzin przebiegnie sprawnie, zadanie związane z nimi zostanie automatycznie zakończone. Natomiast jeśli pojawi się jakikolwiek błąd, możesz znaleźć komplet informacji na jego temat w dedykowanej kategorii dotyczącej oględzin AC w module zadań.

Anulowanie polisy z Euroins 


Jeśli konieczne staje się anulowanie polisy, odwiedź stronę https://eins.pl/obsluga-online/anulowanie-polisy, gdzie znajdziesz wygodny formularz do tego celu. Postępuj zgodnie z instrukcjami formularza i sfinalizuj anulowanie.
Podsumowując, AgentBox nie tylko ułatwia, ale także rewolucjonizuje sposób zarządzania polisami w Euroins. Dzięki intuicyjnym narzędziom i klarownym funkcjonalnościom, agent ubezpieczeniowy może skupić się na tym, co najważniejsze – obsłudze klienta i rozwijaniu swojego biznesu.


Jesteś zainteresowany(-na) współpracą?

Napisz do nas:

lub zadzwoń:

605-992-155


38 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page