top of page

Kalkulator Lifestyle od Balcii – kiedy polisa ubezpieczeniowa staje się Twoim partnerem w codzienności


Ubezpieczenia City Combo, Junior oraz Extreme to propozycje dla osób o różnym wieku i zainteresowaniach, które pragną chronić swoje zdrowie i bezpieczeństwo w codziennych sytuacjach. Dzięki nim można cieszyć się życiem bez zbędnego stresu i obaw.
Ubezpieczenia Lifestylowe Balcia - City Combo, Junior & Extreme, NW

Współczesny rynek ubezpieczeniowy to nieustannie zmieniająca się mozaika potrzeb, oczekiwań i możliwości. W dobie cyfryzacji i dynamicznych zmian w stylu życia, tradycyjne ubezpieczenia mogą nie spełniać wszystkich oczekiwań.

A co, jeśli istnieje rozwiązanie, które nie tylko dostosowało się do tych zmian, ale wręcz je wyprzedziło? 


Mowa o nowoczesnych ubezpieczeniach lifestylowych od Balcii. Począwszy od miejskiego sznytu "City Combo" - dla miłośników miejskiego stylu życia, przez "Junior" - dla młodych sportowców, aż po "Extreme" - dla tych, którzy nie boją się wyzwań i lubią poczuć dreszcz adrenaliny. Wszystko to, już dostępne w naszym modelu agencyjnym, dzięki pierwszej na rynku integracji z systemem AgentBox. 


Stworzyliśmy narzędzie, które nie tylko ułatwi Wam pracę, ale także pozwoli wyróżnić się z tłumu. A dla Waszych klientów? To gwarancja elastyczności, nowoczesności

i ubezpieczenia szytego na miarę ich potrzeb. 


Co zyskasz, wprowadzając te produkty do swojej agencji?  

 • Możliwość oferowania kompleksowych ubezpieczeń dostosowanych do potrzeb każdego klienta. 

 • Dzięki solidnemu ubezpieczeniu budujesz zaufanie wśród rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom najlepszą ochronę. 

 • Produkty takie jak City Combo czy Extreme pozwolą wyróżnić się na rynku,  a co za tym idzie, pozyskać nowe grono klientów. 

 • Dzięki przejrzystym i prostym warunkom ubezpieczenia oraz różnym wariantom cenowym, będziesz mógł łatwiej dostosować ofertę do budżetu klienta.  

 • Możliwość dostosowania terminu trwania umowy, który wynosi od 1 do 12 miesięcy. 

City Combo – gwarancja bezpieczeństwa w miejskiej dżungli  


Miasto to nie tylko betonowe bloki i wieżowce. To przestrzeń pełna życia, ruchu

i nieskończonych możliwości. Rowerem przez park, hulajnogą na zakupy, deskorolką na spotkanie z przyjaciółmi – tak wygląda codzienność wielu osób.

Dalego „City Combo” to nie tylko ubezpieczenie dla pojazdów niepodlegających rejestracji (w tym: rolki, hulajnogi, rowery, sprzęt zimowy itp.). To gwarancja, że w tej miejskiej dżungli Twoi klienci zawsze będą czuli się pewnie. W dynamicznym świecie warto mieć pewnego partnera u swojego boku, prawda?     


Dlaczego City Combo to strzał w dziesiątkę? 

 • Gwarancja kompleksowej ochronyObejmuje nie tylko osobę ubezpieczoną, ale również sprzęt. 

 • Wsparcie na każdym kroku, niezależnie od miejsca pobytu. Przecież przygoda może czekać za każdym rogiem. 

 • Zero dodatkowych opłat: W razie nieprzewidzianych sytuacji Towarzystwo nie obciąży ubezpieczonego dodatkowymi kosztami. 

 • Jasne i proste zasady: Propozycja trzech wariantów ubezpieczenia oraz elastyczny czas trwania polisy, dostosowana do stylu życia i możliwości finansowych. Wybory powinny być proste. 

  

Junior, czyli młodzi, zdolni i … ubezpieczeni 


Wspieranie młodych talentów to nie tylko kwestia odpowiedniego treningu

czy sprzętu. To także dbanie o ich bezpieczeństwo.  Ich zapał, determinacja

i nieustępliwość w dążeniu do celu są godne podziwu. Ale co, jeśli droga

do mistrzostwa zostanie nagle przerwana przez kontuzję?  Z myślą o młodych entuzjastach sportu, Balcia oferuje ubezpieczenie Junior. To coś więcej

niż polisa. Jest to odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej. 


Co znajduje się w zakresie tego ubezpieczenia? 

 • Pełna ochrona. Ubezpieczenie obejmuje zarówno młodego sportowca, jak i jego sprzęt. Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na innych członków rodziny.  

 • Wsparcie w kraju i za granicą. Ubezpieczenie będzie obowiązywało niezależnie od miejsca destynacji. 

 • Brak ukrytych kosztów. Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach cenowych, dzięki czemu możesz je dostosować do aktualnej sytuacji Twojego klienta. Dodatkowo, czas trwania polisy może wynosić od 1 do 12 miesięcy. 

 

Ubezpieczenie NW  


Ubezpieczenie NW to pewna ochrona w razie nieszczęśliwego wypadku. Swoim zakresem obejmuje: aktywny wypoczynek, treningi w klubach, sporty amatorskie

jak np. jazdę na rowerze czy grę w piłkę nożną. Jest także gwarancją spokoju

i pewności dla Twoich klientów, którzy dzięki Tobie mogą poczuć się bezpieczniej

w każdej sytuacji.  

   

Co gwarantuje to ubezpieczenie? 

 • Kompleksowość. To nie tylko ochrona w razie nieszczęśliwych wypadków. To przede wszystkim wsparcie w trudnych chwilach. 

 • Ofertę dostosowaną do potrzeb klienta. Dzięki trzem wariantom ubezpieczenia oraz elastycznemu terminowi, możesz dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta.  

 •  Jest to kompleksowa ochrona dla całej rodziny, dzięki czemu Twoi klienci mogą czuć się pewniej w każdej sytuacji.  

Extreme – dla życia na pełnych obrotach  


Pasja to coś, co napędza nas do działania, często na granicy możliwości. Dla wielu sporty ekstremalne to nie tylko chwilowa przygoda, ale sposób na życie. W takim razie jak pogodzić miłość do ryzyka z troską o własne bezpieczeństwo? Odpowiedzią na tę potrzebę będzie ubezpieczenie Extreme – dedykowane osobom, które nie boją się wyzwań, ale też cenią swoje bezpieczeństwo.  

Dlaczego warto mieć ten produkt w swojej ofercie? 


 • Extreme to produkt dedykowany miłośnikom sportów ekstremalnych, co pozwoli na wyróżnienie się wśród konkurencji. 

 • Dzięki trzem wariantom ubezpieczenia oraz elastycznemu terminowi, każdy klient będzie mógł dostosować ubezpieczenie do swojej aktualnej sytuacji. 

 • Oferując tak specyficzne ubezpieczenie zyskujesz szansę na znalezienie nowego grona klientów. 

Podsumowanie 


W czasach, kiedy życie nabiera tempa, a potrzeby stają się coraz bardziej złożone klasyczne ubezpieczenia mogą nie wystarczyć.  


City Combo to produkt dla aktywnych w mieście. Junior wspiera młode gwiazdy sportu z wielkimi ambicjami. Extreme jest dla odważnych, którzy nie lubią brać życia całkiem na serio a życie na pełnych obrotach jest codziennością. NNW zapewnia wszechstronną ochronę dla tych, którzy cenią spokój ducha. 


Wdrożenie tych produktów do swojej oferty to nie tylko sposób na zwiększenie sprzedaży. To szansa na zbudowanie silniejszej relacji z obecnymi klientami poprzez dostarczenie im rozwiązań na miarę ich potrzeb. 


Jest to również sposób, by wyróżnić się wśród konkurencji i pokazać,

że nowoczesność w ubezpieczeniach to coś więcej niż słowo klucz.  


Warto podkreślić, że  AgentBox to nie tylko technologia. To zespół specjalistów, którzy każdego dnia pracują nad tym, by dostarczać Wam najlepsze rozwiązania.

Przecież ubezpieczenia nie muszą być nudne, prawda? 
Masz pytania? Jesteś zainteresowany(-na) współpracą?

Napisz do nas:

lub zadzwoń:

605-992-155


46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page