top of page

Współpraca, która kształtuje przyszłość - Agencja CMF   



kolorowe balony są symbolem
Rocznica współpracy AgentBox z Agencją CMF

W czasach, gdzie technologia nieustannie zmienia sposób, w jaki zarządzamy biznesem, kluczowym aspektem sukcesu staje się zdolność do adaptacji i innowacji. To właśnie w tej dynamicznej przestrzeni Agencja CMF, wdrażając system AgentBox, wyznaczyła nowe standardy w obsłudze klienta. W tym artykule podsumujemy rok naszej współpracy, która jest żywym przykładem tego, jak technologia i głębokie zrozumienie klienta mogą wspólnie kreować przyszłość.   

 

Zwróciliśmy się do Marty Krawczyk, Specjalisty ds. rozwoju narzędzi informatycznych i administracji, z pytaniem o jej opinie na temat współpracy z nami oraz ocenę samego systemu. 

„Doceniamy profesjonalizm, zaangażowanie i skupienie na ciągłym rozwoju. Cyklicznie organizowane szkolenia z systemu i ich dostępność online, ułatwia zdobywanie i utrwalanie wiedzy wśród naszych sprzedawców.  Pełna gotowość do działania zespołu wsparcia AgentBox jest dla nas nieoceniona. Komunikacja za pośrednictwem czatu to znaczne ułatwienie w codziennych obowiązkach, szczególnie dla nowych użytkowników. W naszej Agencji program cieszy się bardzo dobrą opinią i ciągle poszerza grono swoich zwolenników.
Proces integracji z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w AgentBox przebiegł dość sprawnie. Atutem jest dobre przygotowanie pod względem dokumentacji oraz doświadczenie w procesie integracji. Zespół AgentBox zapewnia pomoc merytoryczną i praktyczną na każdym etapie wdrożenia. Zasady współpracy są precyzyjnie określone, co daje duży komfort.”  

  

Rok współpracy z multiagencją CMF minął niezwykle szybko, przynosząc ze sobą wyzwania, inspiracje i niezliczone godziny ciężkiej pracy. Ta dynamicznie rozwijająca się agencja jest dowodem na zdolność do ciągłej adaptacji w zmieniającym się rynku ubezpieczeń. Każdy dzień tej wspólnej podróży był krokiem naprzód w lepszym zrozumieniu potrzeb klientów i doskonaleniu procesów. Wszystkim Sprzedawcom z multiagencji CMF należą się gorące podziękowania, ponieważ bez ich zaangażowania, transformacja systemu AgentBox nie byłaby możliwa. Był to okres intensywnego rozwoju i cieszymy się, że mogliśmy go przeżyć razem z CMF. Dziękujemy za tak miłe słowa i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne projekty.    


Kilka słów o systemie AgentBox 


AgentBox to kompleksowe środowisko pracy dla agenta. Jako twórcy tego systemu, rozumiemy potrzeby agentów oraz wyzwania, z którymi stykają się każdego dnia. Naszym priorytetem jest dostarczanie narzędzi, które nie tylko upraszczają pracę, ale również rozszerzają możliwości, jednocześnie nie komplikując procesów biznesowych. System ułatwia obsługę klienta, umożliwia sprzedaż polis, zarządzanie wznowieniami a przede wszystkim umożliwia porównywanie transakcyjnych składek wielu TU. Zwłaszcza ten ostatni aspekt miał ogromne znaczenie podczas decyzji o wdrożeniu systemu w Agencji CMF:

Możliwość porównania ofert wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu znacząco usprawnia proces sprzedaży.
Nasza agencja ceni sobie łatwość prezentacji wyników klientom w przejrzystej i wygodnej formie, takiej jak formaty PDF lub PNG. Sprzedawcy mogą skupić się na prezentacji tych wyników, które najbardziej interesują klienta, a ten z kolei ma wgląd w dodatkowe opcje, które mógłby dołączyć do swojej oferty – co jest dużym plusem. Co najważniejsze, system jest zaprojektowany z uwzględnieniem RODO - dane klienta są anonimizowane, co minimalizuje ryzyko naruszeń prywatności.”  

W optymalizacji pracy pomocna była również aplikacja mobilna, która jest zintegrowana z systemem.

„Aplikacja mobilna AgentBox w znacznym stopniu przyczyniła się do zwiększenia efektywności pracy, szczególnie dzięki funkcji umożliwiającej wczytanie danych pojazdu do kalkulacji. Ta unikalna cecha wyróżnia to narzędzie na tle konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych.”  

Digitalizacja  


W dobie cyfrowej transformacji, zdolności technologiczne przedsiębiorstwa przestały być tylko uzupełnieniem – stały się kluczowym elementem budującym lojalność klientów. Z uwagi na rosnącą rolę customer experience, która centralizuje oczekiwania klientów, sektor ubezpieczeniowy stoi przed koniecznością adaptacji swoich produktów i usług do zmieniających się oczekiwań klientów. Dla agentów ubezpieczeniowych oraz multiagencji kluczowe staje się zatem dostosowanie do tych nowych potrzeb poprzez inwestycje w nowatorskie technologie i szkolenia.   

Agencja CMF bardzo dobrze rozumie potrzebę cyfrowej transformacji i skutecznie ją u siebie wdraża. Celem jest nie tylko przyciągnięcie, ale przede wszystkim utrzymanie klientów, dla których kompetencje cyfrowe są równie istotne, co zakres oferowanych polis. Zwróciliśmy się do CMF z pytaniem: Czy wdrożenie zdalnej i hybrydowej sprzedaży pozwoliło im na większą elastyczność w dotarciu ze swoją ofertą do klientów? Oto co nam odpowiedzieli:

„Obecnie, zdalna sprzedaż zyskuje na popularności. Coraz więcej klientów interesuje się możliwością zawierania umów w ten sposób, szczególnie w obliczu pandemii COVID-19, kiedy to wielu z nich zwróciło się ku opcjom online. Dzięki implementacji takiej funkcjonalności w AgentBox, wzmacniamy naszą pozycję na rynku.”   

Podsumowanie  


Miniony rok był dla nas czasem inspirujących projektów i niesłabnącego zaufania, którym obdarzyła nas m.in. multiagencja CMF. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy być wsparciem w rozwoju, doskonale zdając sobie sprawę z trudności, które przynosi konkurencja na rynku. Z niecierpliwością oczekujemy na nadchodzące projekty. Szczegóły naszych planów na razie pozostaną naszą małą tajemnicą 😊  


Dążenie do wspólnej wizji z naszymi partnerami, skupionej na udoskonalaniu interakcji z klientami i zwiększaniu efektywności naszych działań, jest drogą do sukcesu. Współpraca, skupienie na wspólnym celu i pasja to kluczowe elementy tej podróży. Oby tak dalej!  

 



Masz pytania? Jesteś zainteresowany(-na) współpracą?

Napisz do nas:

lub zadzwoń:

605-992-155


53 wyświetlenia0 komentarzy

留言


bottom of page